На главную

Чернігівська влада допоможе відремонтувати вісім багатоповерхівок з ОСББ

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
28 июля 2016 в 10:47 - Мой Чернигов
 
Міськрада запускає пробний проект допомоги ОСББ. Найближчим часом перші вісім учасників Програми сприяння створення та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016 - 2018 р. отримають від міськради гроші на капітальний ремонт і підвищення енергоефективності своїх будинків.
 
В рамках програми сприяння, прийнятої міськрадою на початку літа, чиновники вирішили особисто допомогти першим бажаючим оновитися. Так влада сподівається відрегулювати бюрократичні нюанси і стимулювати чернігівців об'єднуватися.
 
Для реалізації проекту в понеділок, 25 липня, була створена спеціальна комісія, вона досліджує стан будинків і допоможе з участю в усіх можливих програмах по капремонту та енергоефективності.
 
Займатися вирішили реконструкцію восьми нових ОСББ, створених в районі школи №32. Вони перші подали заявки на участь у міській програмі сприяння і об'єдналися в асоціацію, щоб брати участь в деяких проектах спільно.
 
Протягом тижня профільні експерти з комісії досліджують техстан всіх систем і об'єктів в будинках-учасниках програми.
 
По кожному виду робіт буде складений окремий дефектний акт, відповідно до якого розрахують кошторис.
 
Потім (за попередньою інформацією в п'ятницю, 29 липня) члени комісії вирішать на яких ділянках реконструкцію потрібно виконувати першочергово.
 
Виходячи з цього почнуть готувати проекти капремонту, після затвердження яких приступлять безпосередньо до робіт.
 
– На цей рік плануємо охопити проектом 20 – 30 будинків – більше до морозів просто не встигнемо, – пояснил заммэра по вопросам ЖКХ Александр Кириченко. – Але за зиму треба підготуватися, щоб наступного року вийти на показник у 200 будинків. А в перспективі на 3 – 5 років  оновити весь житловий фонд.
 
 
За матеріалами 0462.ua
Всего комментариев - 2
Кристина Евгеньевна # 31 июля 2016 в 16:17 0
Кто будет выполнять работы? Будет соблюдаться тендерный процесс?
Мой Чернигов # 1 августа 2016 в 09:47 0
Сформировавшиеся ОСББ будут самостоятельно выбирать подрядчика для выполнения необходимых работ.
Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018