На главную

У День святого Миколая Березенко зустрічався з чернігівськими журналістами

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
21 декабря 2015 в 11:03 - Мой Чернигов

Народний депутат, переможець по 205 округу у Чернігові, Сергій Березенко, 19 грудня, у День святого Миколая, зустрічався з чернігівськими журналістами.

 

Як повідомляє Алла Філатова у своєму блозі на сайті Город, зустріч була більш неформальною.

Присутні місцеві журналісти майже не задавали скандальних питань. Однак, обговорювалися проблемні питання «Чернігівобленерго», «Чезари» та житлово-комунальної сфери.

Також, Березенко прокоментував ситуацію щодо затягування складення депутатського мандату Владиславом Атьрошенком. За його словами, з прийняттям узгоджених рішень більшістю у Верховній Раді - великі проблеми. Він навів приклад, як для того, щоб стати членом будь-якого комітету (сам на початку листопада став членом комітету охорони здоров'я в ВР, отримав 227 голосів) треба мінімум 220 голосів.

Причинами відсутності більшості, на думку Березенка, є: «Самопоміч» принципово не голосує щодо кадрових рішень, тому що вважає, що для початку треба звільнити Анну Гопко з її посади, одні не голосують, бо вийшли з коаліції, інші через особистих симпатій, треті, взагалі вийшли з депутатства, як Злата Огневич.

В результаті зараз практично нереально проголосувати за жодне кадрове рішення і ситуацію можна назвати патовою. У тому числі заручниками ситуації стали переможці мерських виборів – Владислав Атрошенко (Чернігів) та Борис Філатов (Дніпропетровськ). 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018