На главную

Максим Микитась «ще не визначився», чи братиме участь у виборах по 206му округу

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
13 мая 2016 в 10:31 - Мой Чернигов
На данний момент найактивніший з ймовірних кандидатів на участь в виборчих перегонах 2016 по округу №206, вдає, що ще не визначився , чи піде на вибори до Верховної Ради на звільненому окрузі, пише «Чернігівщина. Події и Комментарии ».
 
Директор великої будівельної київської компанії на вчорашній проесс-конференції заявив, що «поки що рано говорити» про його участь у виборах.
 
І це при тому, що реклама з його особою з'явилася на вулицях Чернігова ще два тижні тому, а сам Максим Микитась вже неодноразово засвітився в публічних заходах на території округу - в Чернігові, Ріпкинському та Чернігівському районах.
 
Більш того, міський голова Владислав Атрошенко, який і звільнив місце у Верховній Раді по округу №206, представляючи виборцям забудовника назвав його кандидатом.
 
 - Поки ще рано говорити про депутатство. Як тільки я прийму таке рішення, ви перші, хто про це дізнається. Але я не виключаю цього, - сказав Максим Микитась.
 
Крім того, Максим Микитась додав, що мер Чернігова просто попросив його приїхати і допомогти Чернігівщині. Знайомі Атрошенко і Микитась, за словами останнього, вже 10 років, але загального бізнесу не мають.
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018