На главную

Чернігівська обласна рада звернулася до Гройсмана

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
22 апреля 2016 в 11:30 - Новости Чернигова

Депутати Чернігівської обласної ради вчора, 21 квітня, під час другого пленарного засідання четвертої сесії проголосували за звернення до новопризначеного прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу виділення із держбюджету коштів на утримання доріг Чернігівщини.

 

 

Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення області у переважній частині побудована у 70-80-х роках минулого сторіччя і через багаторічне недофінансування знаходиться у незадовільному технічному стані.

 

 

 

З майже 3 тисяч кілометрів автодоріг державного значення капітального та поточного ремонту потребують 58 %.


 

 

 

 


Як відомо, цьогоріч кошти з державного бюджету на дорожні роботи для Чернігівщини надходили тільки один раз – на початку лютого виділили майже півтора мільйона гривень.

 

Внаслідок цього склалася ситуація, коли після задовільно проведеного дорожніми службами області сезону зимового утримання вони не мають змоги приступити до весняного сезону ліквідації ямковості.

 

Також, на підприємствах автодорожньої галузі утворилась заборгованість по заробітній платі в розмірі трьохмісячного фонду.

 

 

 

Тому, з метою забезпечення належного функціонування мережі автомобільних доріг Чернігівщини та зниження соціальної напруги обласна рада звернулася до глави уряду з проханням посприяти якнайшвидшому вирішенню цієї проблеми.

Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018