На главную

«Самопоміч» визначилася з кандидатом на виборах в Чернігові по округу 206

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
30 мая 2016 в 10:26 - Мой Чернигов
Партія на з'їзді висунула кандидатів для участі в проміжних виборах народних депутатів, які відбудуться 17 липня 2016 року. У тому числі - на окрузі №206 (Чернігівська область).
 
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Олег Лаврик.
 
За його словами, на окрузі №206 (Новозаводський район Чернігова, Чернігівський та Ріпкинський райони) від «Самопомочі» буде балотуватися директор ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» Олександр Кіріндась.
 
Олександр Кіріндась очолює ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» з грудня 2013 року. Підприємство входить до складу українського аграрохолдінга «Індустріальна молочна компанія» і веде сільськогосподарську діяльність в Чернігівському та Ріпкинському районах, спеціалізується на молочному скотарстві та рослинництві.
 
Раніше Олександр Кіріндась очолював підприємство «Слобожанщина Агро» в Сумській області, а також був заступником голови правління ПАТ «Млибор».
 
Проходив службу в органах внутрішніх справ МВС України, полковник міліції. Одружений, має троє дітей.
 
Згідно з реєстром юридичних осіб Міністерства юстиції України, володіє компанією Олександр Петров. Зі станом в 125 мільйонів доларів він посів 35-е місце в рейтингу найбагатших українців за версією видання «Форбс».
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018