Ляшко замахнувся на крісло мера Чернігова

Ляшко замахнувся на крісло мера Чернігова
Протягом останнього тижня місцева преса Чернігова сповнена припущень — хто ж схлестнется в нерівному бою з мером міста Владиславом Атрошенко на місцевих виборах: губернатор Валерій Куліч або лідер Радикальної партії, який явно не готовий втрачати лояльний електорат і перспективи у владі.
«Як стало відомо, Олег Ляшко, екс-депутат Верховної Ради, буде боротися за крісло міського голови на місцевих виборах. Вибори плануються на 2020 рік, але в команді президента не виключають, що місцеві вибори будуть проведені вже в цьому році.
 Про амбітні наміри Ляшко стало відомо з джерела штабу РПЛ  в Чернігові, — пише журналіст одного з місцевих сайтів Ігор Макаренко, — в Чернігові дійсно у Ляшко хороша підтримка від людей і велика команда в Чернігові, яка просто мріє залишитися при владі хоч десь, втім, як і вс я міська влада. Ну, це політика, і там такі ігри ».Насамперед «Вести», звісно, звернулися за підтвердженням цих намірів в офіс самого потенційного кандидата, проте офіційно підтвердити наміри Ляшко боротися за крісло міського голови нам не змогли.

" На даний момент офіційної позиції з цього приводу немає", — сказала журналістам помічниця Ляшко Вероніка, яка в його офісі займається зв'язками з пресою.

Проте роздуми на тему мерської посади цілком могли закрастися в душу і розум головного радикала країни, адже протягом довгих років він не просто «засівав» регіон різного роду передвиборної гречкою, але і не упускав шансів «мокнути» нинішнього мера в його невдачі.

Тут не можна не згадати минулорічний потоп в Чернігові, про який писали «Вести». Поки місто заливало водою після рясних дощів, Атрошенко з сім'єю відпочивав у Венеції. Але в цей час в Чернігів з'явився Ляшко. І картинно надівши високі гумові чоботи, він роздавав постраждалим від повені обіцянки допомогти їхній біді. Ремонтів в будинках багато постраждалих так і не дочекалися — ні від влади, ні від радикалів.

Домовитися з Зе-командою

Так чи інакше, політологи пророкують Ляшко цілком реальні перспективи по частині градоначальнічества. За словами політичного експерта Миколи Спиридонова, піти в мери Ляшко може, але гарантовано програє команді нової влади.


«Рейтинг партії» Слуга народу «в регіоні — помітно вище, і шансів у Ляшко буде мало, якщо Зеленський виставить йому на противагу свого кандидата», — говорить він.

Але не можна забувати, що Олег Валерійович давно зарекомендував себе як майстер політичних шпагатів, а це значить, що є ймовірність домовитися і з новою владною командою, незважаючи на всю токсичність його іміджу.

«Отримати крісло мера Чернігова для Ляшко цілком можливо, якщо він не зустріне активної протидії Зе-команди. У нього — колосальний антирейтинг і імідж політичного колобка, але Ляшко добре вміє домовлятися і давати обіцянки, — вважає політолог Андрій Золотарьов. — Це єдиний шанс зберегти себе в політичній орбіті. Бути „політичним термінатором“ за викликом — справа досить ризикована. тут робота є — тут її немає. Чернігів — не хлібне місце, тому цілком реально, що його можуть віддати Ляшко в обмін на деякі обидві щанія і преференції. Зе-команда не може заповнити всі крісла градоначальників своїми людьми, швидше за все, вони заберуть контроль над ключовими регіонами. А такі міста як Чернігів запросто можуть віддати Ляшко і іншим постатям, готовим прогнутися під обставини ».

Вирішальним моментом у долі Олега Ляшко експерти вважають терміни призначення місцевих виборів. Якщо вони відбудуться, як і годиться, восени 2020 року, багато ще можна буде переграти. І змістити Ляшко зможе будь-яка «свіжа кров» з грамотною піар-компанією. Але влада Зе-команди вже не раз заявляла про намір прискорити цей процес і саме від дати буде залежати, чи встигне Ляшко вскочити в останній вагон свого політичного поїзда.
14:07
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...